تصویر معدوم سازی بیش از 3000 قوطی تن ماهی در قشم / جزیره در کنترل ماموران سلامت محیط

معدوم سازی بیش از 3000 قوطی تن ماهی در قشم / جزیره در کنترل ماموران سلامت محیط

رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از کشف و معدوم سازی بیش از سه هزار قوطی تن ماهی تاریخ مصرف گذشته در این جزیره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، حمید رضا بهزادی گفت: ماموران بازرسی، نظارت و سلامت محیط به صورت مستمر بر نحوه توزیع مواد غذایی در ایام نوروز 96 با هدف پیشگیری از ارائه مواد غیراستاندارد و تاریخ گذشته نظارت دارند.

وی با اعلام این مطلب افزود: کارشناسان واحد سلامت محیط شهرستان قشم و نیروهای نظارت و بازرسی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم روز گذشته از توزیع بیش از سه هزار قوطی تن ماهی تاریخ مصرف گذشته جلوگیری کردند.

به گفته رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، علاوه بر تحویل فرد توزیع کننده به مراجع قضایی، همه سه هزار قوطی تن های ماهی غیراستاندارد نیز معدوم شد.

وی از مردم درخواست کرد به هنگام خرید مواد غذایی حتما به تاریخ انقضای مصرف آن توجه کنند و درصورت مشاهده هرگونه تخلف در توزیع مواد غیراستاندارد مراتب را از طریق شماره تلفن 35252222 با پیش شماره 076 ستاد اجرایی خدمات سفر قشم اعلام نمایند.

جزیره قشم با 1500 کیلومتر مربع وسعت این روزها مملو از مسافرانی است که جزیره قشم در جنوب ایران را به دلیل ظرفیت های فراوان گردشگری، هوای کاملا بهاری، سواحل زیبا، بازار مناسب خرید، غذاهای خوشمزه طبخ شده با ماهیان خلیج فارس و مهمتر از همه مردمان نجیب، مهربان و مهمان دوست به عنوان مقصد سفرهای نوروزی خود انتخاب کرده اند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.