تصویر تامین تمام کالاهای اساسی مردم در نوروز 96 / ارائه 100 تن میوه و صیفی جات

تامین تمام کالاهای اساسی مردم در نوروز 96 / ارائه 100 تن میوه و صیفی جات

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امسال تمام کالاهای اساسی ساکنان و انبوه مهمانان نوروزی این جزیره در تعطیلات تامین شد و نوروزی بدون دغدغه را پشت سر گذاشتیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، امیر سلکی با بیان اینکه مدیریت بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد به عنوان متولی تامین کالاهای اساسی در نوروز است، افزود: امسال بیش از 100 تن میوه و صیفی جات در تعطیلات نوروز به جزیره وارد شد.

وی ادامه داد: این میزان میوه و صیفی جات شامل پرتقال، سیب، پیاز، گوجه، سیب زمینی و سایر اقلام پرفروش با قیمت مصوب به خریداران عرضه شد.

سلکی بیان کرد:20 غرفه هم برای ارائه آب، یخ، نان و سایر کالاهایی که مسافران نوروزی به آن نیاز داشتند در سطح جزیره برپا شده است.

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم از بازرسی های فشرده این سازمان از اصنافی که با گردشگران ارتباط زیادی دارند خبر داد و افزود: از دی ماه پارسال اصنافی همچون رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فود فروشی ها، تعمیرگاه های خودرو، نانوایی ها و سوپر مارکت ها به صورت مستمر نظارت شدند.

 سلکی، از نشست مستمر مشترک اصناف و بازرگانی سازمان منطقه آزاد قشم با مدیران مجتمع ها پیش از نوروز و در تعطیلات هم سخن گفت و اضافه کرد: با هماهنگی های انجام شده با مدیران مجتمع های تجاری امسال با کمترین چالش از مراکز تجاری و خرید مواجه بودیم و مسافران با آسایش نسبت به خرید مایجتاج خود اقدام کردند.

جزیره قشم با وسعت یکهزار و 500 کیلومترمربع در جنوب ایران و تنگه هرمز واقع شده و سالانه میزبان میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی است و این تعداد در نوروز به بیشترین حد خود می رسد که اهمیت تامین کالاهای اساسی در این ایام را دوچندان می کند و سازمان منطقه آزاد قشم با برپایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم علاوه برتامین کالاهای اساسی، خدماتی دیگر برای سفر بدون دغدغه مسافران را فراهم می کند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.