تصویر کاهش جرائم زمين خوارى و ساخت و سازهاى غيرمجاز در قشم/مبارزه جدی با متخلفان در جزیره

کاهش جرائم زمين خوارى و ساخت و سازهاى غيرمجاز در قشم/مبارزه جدی با متخلفان در جزیره

مدیر کنترل و نظارت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مبارزه جدی با متخلفان باعث کاهش جرایم زمین خواری در این جزیره شده است.


به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، صابر قهرمانی با بیان این مطلب که مبارزه با زمین خواری براساس سیاست مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم با جدیت دنبال می شود، افزود: عملکرد مقتدرانه نیروهای مبارزه با زمین خواری و حمایت جدی دستگاه قضا با این پدیده شوم باعث کاهش ۷۵ درصدی زمین خواری در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ در این منطقه شده است.
به گفته وی، روشنگری ها و اقدامات سختگیرانه سازمان منطقه آزاد قشم در زمینه مبارزه با سودجویان باعث شده عملکرد زمین خواران به ویژه در ایام نوروز امسال در مقایسه با سال های گذشته به ۵ در صد برسد.
قهرمانی با تقدیر از نیروهای پرتلاش این مدیریت که به طور مستمر با گشت زنی در سطح جزیره مانع از فعالیت زمین خواران شده اند، اظهار کرد: حمایت دستگاه قضا، نیروی انتظامی،معاونت فنی و عمرانی، حراست،حقوقی، املاک ومستغلات سازمان و همچنین امامان جمعه روستاها و دهیاران و شورا هم از فاکتورهای مهم مبارزه با پدیده شوم زمین خواری در این منطقه بوده است.
او در پایان تصریح کرد: صیانت از اراضی ملی و دولتی براساس فرمان صریح مقام عظمای ولایت و تاکید دولت تدبیر و امید از سوی سازمان منطقه آزاد قشم تا برچیده شدن اقدامات خلاف قانون سودجویان ادامه خواهد داشت.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.