تصویر فرماندار قشم: ستاد اجرایی خدمات سفر در قشم جلوه گر تعامل و همدلی است

فرماندار قشم: ستاد اجرایی خدمات سفر در قشم جلوه گر تعامل و همدلی است

فرماندار قشم ستاداجرایی خدمات سفر در این جزیره را جلوه گر تعامل و همدلی بین تمام دستگاه های اجرایی، انتظامی، نظامی، قضایی و خدماتی دانست.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم علیرضا نصری در آیین تجلیل از اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در نوروز 96 گفت: تفاهم و همکاری نهادهای فعال در ستاد اجرایی خدمات سفر در نیمه نخست تعطیلات نوروز برای اسکان مناسب مسافران در روزهای بارانی جزیره مثال زدنی و چشمگیر بود.
وی با اشاره به فعالیت ستاد انتخاباتی شهرستان در نوروز امسال، افزود: با وجود برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در 29 اردیبهشت ماه، ستاد انتخابات با جدیت در کنار اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر فعال بودند و نوروزی پرشور را در جزیره رغم زدند.
نصری با تشکر و قدردانی از زحمات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، اضافه کرد: بازدیدهای سرزده مهندس مومنی از پروژه ها و زیرساخت های جزیره، پیگیری مستمر و دقت به جزئیات از مهمترین دلایل موفقیت وی در ارائه خدمات به گردشگران نوروزی است.
فرماندار قشم گفت: استقبال و رضایت گردشگران نوروزی از زیرساخت های فراهم شده در جزیره همچون کمپ پارک ها، فضای سبز و راه های برون شهری هم گواه دیگری از زحمات بی دریغ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و تمامی اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم است.
آیین تجلیل از اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم در نوروز 96 با حضور امام جمعه شهرستان قشم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، فرماندار، مدیران سازمان و ادارات قشم در تالار وحدت برگزار شد و در آن از روسای کمیته ها و اعضاد ستاد اجرایی خدمات سفر قشم قدردانی شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.