تصویر دفتر خبرگزاری پانا در قشم افتتاح شد

دفتر خبرگزاری پانا در قشم افتتاح شد

دفتر خبرگزاری پانا در جزیره قشم صبح امروز با حضور مسئولین کشوری، مدیران آموزش و پرورش و سازمان منطقه آزاد قشم در کانون شهید ذاکری قشم افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، معاون فرهنگی مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش کشور در آیین افتتاح دفتر این خبرگزاری گفت: اطلاع‌رسانی در دنیای کنونی نقش بسزایی در قدرت و پیشبرد اهداف نظام‌های جهان ایفا می‌کند.
وی با تایید اینکه کشورهای صاحب قدرت از رسانه ها به عنوان ابزار قدرت برای پیشبرد اهداف خود در جهان استفاده می کنند، افزود: سلاح قدرتمند کشورها در جنگ نرم همان تبلیغات و داشتن رسانه قوی برای اطلاع‌رسانی در سطح جهانی است و فرهنگ کشورهای بزرگ بیشتر براثر قدرت رسانه آنها برکشورهای کوچک‌تر تحمیل می‌شود.
محمدی ضمن حمایت وزارت آموزش و پرورش از قوی تر شدن حوزه خبر و اطلاع رسانی، اضافه کرد: در دنیای رسانه‌ای امروزی باید کشور درزمینه اطلاع‌رسانی قوی و غنی باشد و یکی از بسترهای شکوفایی استعدادهای نوجوانان در زمینه اطلاع‌رسانی، خبرگزاری دانش‌آموزی پانا در مدارس است.
وی گفت: آموزش و توجه خاص به دانش آموزان خبرنگار که بزرگترین سرمایه های آموزش وپرورش به شمار می آیند، نوید بخش  اطلاع رسانی مطلوب در حوزه تعلیم و تربیت است.
دفتر خبرگزاری پانا صبح امروز با حضور معاون فرهنگی مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل روابط عمومی سازمان منطقه آزادقشم و مدیر آموزش و پرورش قشم و جمعی از خبرنگاران نوجوان افتتاح شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.