تصویر حضور فعال منطقه آزاد قشم در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

حضور فعال منطقه آزاد قشم در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از حضور قشم در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، طاهره شهرکی با اشاره به استقبال بالای  بازدیدکنندگان از غرفه سازمان منطقه آزاد قشم، بیان کرد: هدف از شرکت در این نمایشگاه، عرضه توانمندی های گردشگری و صنایع دستی جزیره و معرفی جاذبه های قشم بود.
وی افزود: کارشناسان صنایع دستی، گردشگری و منطقه ویژه اقتصادی قشم به همراه نمایندگان جامعه هتلداران و راهنمایان گردشگری جزیره نیز با حضور در این غرفه ظرفیت های منطقه آزاد قشم را برای بازدیدکنندگان برشمردند.
مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از بازدید استانداران و مدیران عامل مناطق آزاد کشور از این غرفه خبر داد و گفت: نمايشگاه بين المللی گردشگری و صنايع وابسته تهران، بزرگترين رويداد تخصصی کشور در حوزه صنعت گردشگری است و حضور منطقه آزاد قشم در این نمایشگاه تخصصی، فرصتی ارزنده برای ارایه پتانسیل های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و جذب مخاطبان علاقمند به این صنعت می باشد.
گفتنی است، دوازدهمين نمايشگاه بين المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از تاريخ 23 تا 26 بهمن ماه سال جاری در محل دایمی نمايشگاه هاي بين المللی تهران در 12 سالن نمايشگاهی و در سطحي بالغ بر 45 هزار مترمربع فضاي سرپوشيده و سه هزار مترمربع فضاي باز برگزار شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.